حالت روز

آی ویدیوا یک سرویس آنلاین و رایگان اشتراک ویدیو فارسی زبان میباشد که کاربران میتوانند براحتی ویدیو هایشان را با یکدیگر و تمامی اهالی وب به اشتراک بگذارند. ما در آی ویدیوا سعی کرده ایم تا با قراردادن امکانات حرفه ای و ایجاد فضایی سالم و با نشاط محیط امن، جذاب و سرگرم کننده برای کاربران فارسی زبان فراهم کنیم.

در حال حاضر امکانات آی ویدیوا در حال افزایش میباشد و بزودی شاهد رونمایی از انبوهی از امکانات جذاب و سرگرم کننده برای تمام اهالی فیلم و ویدیو خواهیم بود. امکان بارگذاری ویدیو ها با حجم بالا و سرعت بسیار زیاد از طریق سیستم کاربر و از طریق لینک، امکان اشتراک آسان ویدیو ها در شبکه های اجتماعی، امکان بارگذاری ویدیو ها از سایتهای پرطرفدار از جمله یوتیوب، امکان راه اندازی کانال های شخصی و رسمی، امکان ساخت موزیک ویدیو با استفاده از آهنگ دلخواه، اشتراک گذاری فیلم و بازی رایگان و پولی با امکان درج لینک خرید فیلم و بازی و... از جمله امکاناتی هستند که در حال حاضر در نسخه فعلی آی ویدیوا قابل استفاده میباشند.

برای شروع کار با ویدیوتوری تنها کافیست از اینجا در سایت عضو شوید و سپس اقدام به تایید هویت خود از طریق شماره همراه کنید و سپس میتوانید به دنیای فیلم و موسیقی و سرگرمی آی ویدیوا بپیوندید و شروع به اشتراک گذاری ویدیوهایتان کنید.


فراموش نکنید که فیلم ها و سریال های جذاب و مورد علاقه تان را میتوانید با آی ویدیوا همیشه "رایگان" تماشا کنید!


تیم فنی و مدیریتی سرویس اشتراک رایگان آی ویدیوا بصورت تمام وقت در حال پشتیبانی، نگهداری و مراقبت از سامانه میباشد تا محیطی امن و مطمئن برای تمام کاربران ایرانی فراهم کند.